Газопостачання

Ми звільнимо Вас від зайвих турбот по газифікації Вашого об’єкту на території м. Черкас, Черкаської області і в Україні, будь то заміський будинок чи промислове підприємство.

Наша фірма пропонує повний цикл робіт по газифікації об’єкту:

Отримання технічних умов та проектування газопостачання:

 • визначення технічної можливості по газифікації об’єкту;
 • отримання технічних умов на газифікацію;
 • проектування зовнішнього газопроводу (проведення проектних робіт);
 • проектування внутрішнього газопроводу житлових будинків, котелень, громадських центрів;
 • геодезична зйомка дільниці, контрольна зйомка траси газопроводу;

Організація будівельних робіт:

 • монтаж внутрішнього газопроводу з наступним улаштуванням електромагнітних клапанів-відсікачів;
 • монтаж зовнішнього газопроводу високого та низького тиску, виготовлення із металевих та поліетиленових труб та встановлення розподільчих пристроїв (ГРП, ШРП, та ін.);
 • роботи по газифікації промислових та дахових котелень, когенераційних установок, виконання і погодження паливного режиму.

Здача об’єкту в експлуатацію і послідовний пуск газу:

 • оформлення по зовнішньому та внутрішньому газопроводам виконавчої документації;оформлення рахунків та їх оплата, за дозвіл на врізання постійного газопроводу та за дозвіл на виконання пуску газу до приладів, що споживають газ;
 • виконання врізання газопроводу;
 • роботи по оформленню договору та технічне обслуговування приладів контролю загазованості, та обладнання, що встановлене в приміщені котельні;

Ми знаємо про газопостачання ВСЕ, телефонуйте – і Ви в цьому переконаєтесь.

 

Проектування котельних установок

Серед інженерних систем особливе місце займають автономні котельні. Монтаж і проектування котельних установок вимагають високої кваліфікації робочого персоналу. Наша компанія здійснює проектування котельних установок на будь-яких видах палива - природний і зріджений газ, рідке паливо, деревина, вугілля й т.д. Вибір палива обумовлений цілим рядом факторів - специфікою й розташуванням об'єкта, передбачуваним режимом експлуатації, доступністю різних видів палива. Розрахунок котельних установокМонтаж і проектування - це справа професіоналів. виконується після детального обстеження об'єкта з урахуванням всіх факторів: побажань клієнта, особливостей об'єкта, вимог по безпеці котелень.

Ми пропонуємо нашим клієнтам знижки на виконання робіт із проектування котельних установок залежно від суми замовлення, при умові наступного монтажу.

Поставка котельного встаткування

Після розрахунку котельних установок наступає етап поставки котельного встаткування - котлів опалення, бойлерів ГВС, трубопровідних систем, арматур і автоматики керування. Безперебійність роботи систем опалення й гарячого водопостачання багато в чому залежить від надійності й функціональності обраного для установки котельного встаткування. У нашу програму поставок котельного встаткування включена тільки сама надійна й сучасна техніка німецьких і європейських виробників - газові, рідко- і твердопаливні котли й бойлери непрямого нагрівання Vіessmann, Buderus і Junkers, пластикові, сталеві й мідні труби Geberіt, Rehau і Каn, радіатори й конвектори Kermі й Kampmann, запірно-регулюча арматура Danfoss.

Монтаж котельного встаткування

Установка котельного встаткування - відповідальний вид робіт, виконувати який повинні тільки кваліфіковані фахівці. Спроба "заощадити" і провести монтаж котельного встаткування власними силами або за допомогою знайомих "умільців" можуть привести до аварії й серйозних непередбачених витрат, аж до заміни встановленого встаткування. Наші фахівці, що володіють більшим досвідом монтажу котельних установок і котельного встаткування на різних об'єктах, проведуть всі необхідні роботи грамотно, сумлінно та в мінімальний термін. Крім того, можливий монтаж котельних установок, спроектованих фахівцями інших компаній.